Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Додаток до рішення зборів суддів Малинського районного суду Житомирської області
27 березня 2025 року № 4
Засади використання автоматизованої системи документообігу
Малинського районного суду Житомирської області
2.1. Функціональні обов’язки, права користувачів автоматизованої системи, надання та позбавлення права доступу до неї в суді визначаються на підставі наказів керівника апарату суду.
Налаштування автоматизованого робочого місця користувача АСДС у відповідності до функціональних обов’язків та прав доступу, визначених наказом керівника апарату суду, здійснює технічний адміністратор.
Електронні примірники наказів керівника апарату суду щодо визначення функціональних обов'язків, прав користувачів автоматизованої системи, надання та позбавлення права доступу до неї вносяться до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після їх підписання.
2.2. Користувачі автоматизованої системи відповідно до своїх прав вносять до бази даних автоматизованої системи передбачену Положенням інформацію.
2.3.Користувачі АСДС зобов’язані виконувати вимоги Положення та забезпечувати конфіденційність інформації,яка в ній міститься.
2.4.Персональну відповідальність за забезпечення належної організації функціонування АСДС несе керівник апарату суду, а за забезпечення її належного технічного функціонування – технічний адміністратор.
2.5.Незаконне втручання в роботу автоматизованої системи тягне відповідальність, установлену законом.
3.Порядок функціонування автоматизованої системи в суді
3.1. Вхідна кореспонденція, в тому числі процесуальні документи, приймається і опрацьовується користувачами АСДС, яким надано доступ до автоматизованої системи відповідно до їх функціональних обов’язків, і реєструється в АСДС в день її надходження. У разі неможливості з об’єктивних причин здійснити реєстрацію вхідної кореспонденції в день її надходження така кореспонденція реєструється в термін, визначений у розпорядженні керівника апарату суду із зазначенням причин встановлення такого терміну.
3.2.Внесення змін, видалення реєстраційних даних щодо конкретної судової справи не допускається, крім випадків, зумовлених необхідністю, що підтверджується матеріалами судової справи, виправлення технічних помилок, описок тощо. Зміни та видалення реєстраційних даних фіксуються автоматизованою системою автоматично.
4.1. Розподіл судових справздійснюється в суді в день їх реєстрації на підставі інформації, внесеної до АСДС, уповноваженою особою апарату суду, відповідальною за здійснення автоматизованого розподілу судових справ.
Розподіл між суддями судових справ, які надходять до суду через підсистему «Електронний Суд» менш як за 1 (одну) годину перед закінченням робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього трудового розпорядку Малинського районного суду Житомирської області (після 16:01:00 з понеділка по четвер та після 14:46:00 у п’ятницю) здійснюється наступного робочого дня, крім справ та матеріалів, які підлягають негайному (невідкладному) розгляду (клопотань слідчого, прокурора про накладення арешту на майно, про застосування або зміну запобіжного заходу, про обшук, про дозвіл на затримання, про здійснення приводу тощо).
4.2. Відмова судді від отримання розподіленої в установленому порядку судової справи не допускається.
4.3.Визначення головуючого судді або колегії суддів для розгляду конкретної справи здійснюється автоматизованою системою шляхом:
4.4. Не розподіляються щодо конкретного судді судові справи, що надійшли:
4.4.1.за два місяці до закінчення повноважень судді;
4.4.2.за сім календарних днів до початку відпустки, якщо її тривалість становить не менше чотирнадцяти календарних днів (за наявності наказу голови суду);
4.4.3.за один робочий день до початку відпустки, якщо її тривалість становить менше п’яти календарних дні (за наявності наказу голови суду);
4.4.4.за три робочих дні до початку відпустки, якщо її тривалість становить від п’яти до тринадцяти календарних днів (за наявності наказу голови суду);
4.4.5.якщо відпустка становить один календарний день – автоматизований розподіл справ не здійснюється лише у день відпустки;
4.4.6.у період відпустки судді;
4.4.7.за один робочий день до відрядження (за три робочі дні – якщо тривалість відрядження становить від п’яти календарних днів) та в дні перебування судді у відрядженні (за наявності наказу голови суду);
4.4.8.під час тимчасової непрацездатності судді;
4.4.9.у дні перебування судді на навчанні, підвищенні кваліфікації, участі у семінарських заняттях, діяльності органів суддівського самоврядування тощо без відбуття у відрядження (за наявності наказу голови суду);
4.4.10.у разі призначення судді членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя– з моменту прийняття рішення про призначення / обрання;
4.4.11.у разі відведення судді від участі в конкретному провадженні після задоволення відводів (самовідводів)- щодо розгляду будь яких клопотань, заявлених в даному провадженні, яке підлягає розгляду іншим складом суду.
4.4.12.під час перебування судді (суддів) у нарадчій кімнаті в кримінальних провадженнях за умови подання службової записки секретарем судового засідання про видалення судді (суддів) в нарадчу кімнату;
4.4.13.в інших, передбачених законом, випадках, у яких суддя не може здійснювати правосуддя або брати участь у розгляді судових справ.
4.5.Службова записка про видалення судді до нарадчої кімнати повинна містити унікальний номер справи, дату і час видалення до нарадчої кімнати.
Після виходу судді з нарадчої кімнати та проголошення судового рішення секретар судового засідання негайно надає копію журналу судового засідання з підтвердженням часу перебування судді в нарадчій кімнаті.
4.6.Дні, у які не розподіляються щодо конкретного судді судові справи, не враховуються при розрахунку коефіцієнту навантаження судді на момент автоматизованого розподілу судової справи.
4.7.Відповідальна особа за ведення табеля обліку робочого часу (або особа, яка виконує такі обов’язки) в Суді щоденно перевіряє та вносить актуальну інформацію про відсутність судді на роботі до табеля обліку робочого часу суддів в АСДС відповідно до наказів голови суду та повідомлень суддів про їх відсутність на роботі.
Інформація про надання судді дня відпочинку (компенсація за роботу у вихідний день) вноситься до табеля обліку робочого часу у вигляді позначки «І» - Інше, а у примітках позначаються реквізити наказу голови суду.
Копія табеля обліку використання робочого часу щодо суддів Суду вноситься відповідальною особою за ведення табеля обліку робочого часу (особою, яка виконує такі обов’язки) до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня після підписання такого табеля.
5.Повноваження зборів суддів щодо здійснення автоматизованого розподілу судових справ між суддями
5.1.Повноваження зборів суддів щодо здійснення автоматизованого розподілу судових справ між суддями визначені пунктами 2.3.10-2.3.16 Положення.
5.2.Якщо розгляд справи здійснюється колегіально, склад колегії суддів визначається автоматизованою системою.
5.3.У разі необхідності здійснення автоматизованого розподілу судових справ, які відповідно до законодавства підлягають реєстрації та/або розгляду в неробочі (вихідні та святкові) дні у суді встановлюється чергування слідчих суддів, а автоматизований розподіл здійснюється на слідчого суддю, який визначений в затвердженому головою суду (особою, що виконує його обов’язки) графіку чергування слідчих суддів.
5.4.У випадках знеструмлення електромережі суду, виходу з ладу обладнання або комп’ютерних програм чи настання інших обставин, які унеможливлюють функціонування автоматизованої системи понад чотири години судові справи та матеріали, які підлягають негайному (невідкладному) розгляду (клопотання слідчого, прокурора про накладення арешту на майно, про застосування або зміну запобіжного заходу, про обшук, про дозвіл на затримання, про здійснення приводу тощо) розподіляються головою суду або особою, що виконує його обов’язки, між суддями в порядку хронології надходження із зазначенням дати та часу, згідно черговості за списком суддів, складеним в алфавітному порядку та з урахуванням даних табеля обліку часу робочого часу суддів та спеціалізації суддів.
5.5.Визначити коефіцієнт адміністративної посади: голова суду -1.
5.6. Визначити коефіцієнти складності категорій судових справ в Суді відповідно до додатку 1 до цих Засад.
5.7.Зміни до налаштувань автоматизованої системи згідно з підпунктами 2.3.10-2.3.16 пункту 2.3 Положення, вносяться не пізніше одного робочого дня, що передує даті їх застосування, визначеній зборами суддів Суду.
6.1. Автоматизований розподіл судових справ між суддями здійснюється з урахуванням спеціалізації суддів, у тому числі спеціалізації зі здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх.
За допомогою автоматизованого розподілу визначається також запасний суддя та слідчий суддя.
Автоматизований розподіл клопотань про надання дозволу на проведення негласної слідчої (розшукової) дії здійснюється між слідчими суддями, визначеними статтею 247 КПК України.
Відмова судді від отримання розподіленої в установленому порядку судової справи не допускається.
6.2.Автоматизований розподіл судових справ між суддями, в яких відсутня спеціалізація або її застосування неможливе, здійснюється між усіма суддями.
6.3.Судові справи підлягають автоматизованому розподілу між суддями, які мають на момент автоматизованого розподілу судових справ повноваження для здійснення процесуальних дій.
6.4.Якщо судова справа підлягає розгляду колегією суддів, при автоматизованому розподілі судових справ автоматизованою системою в Суді визначається головуючий суддя із числа всіх суддів Суду з урахуванням їх спеціалізації (за її наявності).
Після визначення головуючого судді автоматизованою системою визначається склад колегії суддів із числа всіх суддів Суду з урахуванням їх спеціалізації (за її наявності).
Результатом автоматизованого визначення складу колегії суддів є протокол автоматизованого визначення складу колегії суддів (додаток 2 до Положення), що автоматично створюється автоматизованою системою.
6.5.Відповідно до визначеного процесуальним законодавством принципу незмінності складу суду, розгляд справи, як правило, проводиться визначеною автоматизованою системою колегією суддів.
Тимчасова відсутність судді-члена колегії, як правило, не може бути підставою для зміни складу колегії суддів.
У разі неможливості продовження розгляду справи одним із суддів - членів колегії (призов на військову службу, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, довготривале перебування на лікарняному або у відпустці тощо) заміна судді-члена колегії здійснюється автоматизованою системою на підставі мотивованого розпорядження керівника апарату суду (або уповноваженої ним особи) на виконання службової записки судді-доповідача у справі з метою дотримання передбаченого законом, строку розгляду цієї справи у порядку, зазначеному в підпункті 2.3.21 пункту 2.3 Положення.
Електронний примірник такого розпорядження (додаток 14 до Положення) вноситься до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після його підписання,
У разі задоволення відводу або самовідводу заміна судді здійснюється автоматизованою системою на підставі рішення про відвід (самовідвід) у порядку, зазначеному в підпункті 2.3.21 пункту 2.3 Положення.
6.6.Автоматизований розподіл судових справ, пов’язаних із виборчим процесом, процесом проведення референдуму, а також судових справ про встановлення або усунення обмежень щодо реалізації права на мирні зібрання, здійснюється з урахуванням навантаження судді судовими справами зазначених категорій.
6.7.У разі одночасного перебування всіх суддів у відрядженнях, відпустках, їх тимчасової непрацездатності та в інших передбачених законом випадках, у яких суддя не може здійснювати правосуддя або брати участь у розгляді судових справ, автоматизований розподіл судових справ здійснюється автоматизованою системою у робочий день, наступний за днем, коли відпали відповідні обставини.
У разі коли в Суді з об’єктивних підстав правосудця здійснює один суддя, здійснення автоматизованого розподілу судових справ не буде порушенням вимог цього Положення.
6.8.Електронний примірник наказу про відрядження (про скасування наказу про відрядження) судді вноситься відповідальною особою суду до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після його підписання. Доступ для коригування наказу автоматично блокується автоматизованою системою.
6.9.При об’єднанні судових справ автоматизованою системою автоматично перераховується коефіцієнт навантаження на суддю (суддів), якому передано для розгляду ці судові справи.
Не підлягають автоматизованому розподілу судові справи, які надійшли до суду першої інстанції для вирішення питання про їх об’єднання у порядку, визначеному частиною другою статті 334 Кримінального процесуального кодексу України.
6.10.У разі роз’єднання (виділення) судових справ виділена в окреме провадження судова справа не підлягає автоматизованому розподілу, реєструється як така, що надійшла вперше, та передається судді, яким, ухвалено рішення про роз'єднання кількох поєднаних в одному провадженні вимог у самостійні провадження чи виділення в окреме провадження.
При роз’єднанні (виділенні) судових справ системою автоматично перераховується коефіцієнт навантаження на суддю із врахуванням таких судових справ.
6.11.Результатом автоматизованого розподілу судових справ є протокол автоматизованого розподілу судової справи між суддями відповідного суду (додаток 1 до Положення), що автоматично створюється автоматизованою системою.
Одночасно з протоколом автоматизованою системою автоматично формується звіт про автоматизований розподіл судової справи між суддями відповідного суду. Звіт містить такі відомості: дата та час початку автоматизованого розподілу: єдиний унікальний номер судової справи; номер провадження (за наявності); категорія судової справи (за наявності); коефіцієнт складності судової справи (за наявності); інформація про учасників судового процесу (кримінального провадження); інформація про визначення повноважень суддів; інформація про визначення головуючого судці (судді-доповідача) за випадковим числом; інформація про визначення складу колегії суддів (за наявності) за випадковим числом; версія автоматизованої системи; час закінчення автоматизованого розподілу; тривалість автоматизованого розподілу. Доступ для коригування протоколу та звіту щодо автоматизованого розподілу судової справи між суддями автоматично блокується автоматизованою системою.
Доступ суддів до перегляду всіх протоколів та звітів автоматизованої системи щодо автоматизованого розподілу судової справи між суддями не може бути обмежений.
Протокол автоматизованого розподілу судової справи між суддями роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи.
Звіт про автоматизований розподіл судової справи між суддями може бути роздрукований для використання в суді.
6.12.У разі розгляду судової справи колегією суддів до протоколу та звіту автоматично включаються прізвища суддів, які входять до складу колегії із зазначенням прізвища головуючого судді (судді-доповідача).
6.13.У разі необхідності розгляду судової справи колегією суддів у суді першої інстанції після проведення автоматизованого розподілу судової справи між суддями на підставі мотивованого розпорядження керівника апарату суду (або уповноваженої ним особи) на виконання службової записки головуючого судді здійснюється повторний автоматизований розподіл судової справи з метою збільшення складу суду у порядку, зазначеному в підпункті 2.3.21 пункту 2.3 Положення.
Результатом автоматизованого визначення складу колегії суддів є протокол автоматизованого визначення складу колегії суддів (додаток 2 до Положення), що автоматично створюється автоматизованою системою.
Одночасно з протоколом автоматизованою системою автоматично формується звіт про визначення складу колегії суддів відповідного суду. Звіт містить такі відомості: дата та час початку автоматизованого визначення складу колегії суддів; єдиний унікальний номер судової справи; номер провадження (за наявності); категорія судової справи (за наявності); коефіцієнт складності судової справи (за наявності); інформація про учасників судового процесу (кримінального провадження); інформація про визначення складу колегії суддів; версія автоматизованої системи; час закінчення автоматизованого визначення складу колегії суддів; тривалість автоматизованого розподілу.
Доступ для коригування протоколу та звіту щодо автоматизованого визначення складу колегії суддів автоматично блокується автоматизованою системою.
Доступ суддів до перегляду всіх протоколів та звітів щодо автоматизованого визначення складу колегії суддів автоматизованої системи не може бути обмежений.
Протокол автоматизованого визначення складу колегії суддів роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи.
Звіт про визначення складу колегії суддів може бути роздрукований для використання в Суді.
6.14.Визначення запасного судді у кримінальному провадженні, заміна основного судді запасним суддею у кримінальному провадженні та визначення слідчого судді здійснюється за правилами, визначеними пунктами 2.3.31-2.3.38 Положення.
7.1.Передача судової справи раніше визначеному судді проводиться щодо:
7.1.1. клопотань (подань, скарг), які надійшли в межах одного кримінального провадження (за номером ЄРДР);
7.1.2судових справ, що надійшли із судів апеляційної або касаційної інстанцій після скасування судових рішень, які перешкоджають подальшому розгляду судової справи (крім ухвал про закриття, припинення провадження), а також судових рішень, які не перешкоджають подальшому розгляду судової справи.
7.1.3.заяви або клопотання, що надійшли для вирішення питання про прийняття додаткового судового рішення, виправлення описок та помилок, роз'яснення судового рішення, повернення судового збору;
7.1.4.заяви про перегляд заочного рішення;
7.1.5.заяви та клопотання з процесуальних питань, пов'язаних із виконанням судових рішень, подані до суду, що розглядав справу;
7.1.6.матеріалів кримінального провадження щодо особи, стосовно якої вже здійснюється судове провадження, у випадку, передбаченому частиною другою статті 334 Кримінального процесуального кодексу України;
7.1.7.зустрічних позовів та позовів третіх осіб, які заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору в судовій справі, у якій відкрито провадження;
7.1.8.заяв про відновлення втраченого судового провадження;
7.1.9. заяв про забезпечення позову, доказів, поданих після подання позовної заяви;
7.1.12.справ про адміністративні правопорушення щодо особи, яка вчинила декілька адміністративних правопорушень, якщо ці справи надійшли в один день;
7.1.13.справ про адміністративні правопорушення, які поверталися суддею на доопрацювання.
7.2.У випадку коли у одному кримінальному проваджені вже приймало участь декілька слідчих суддів, то клопотання та скарги, які надходять до суду в цьому кримінальному провадженні, передаються слідчому судді, визначеному вперше.
7.3.За відсутності заборони у процесуальному законі збори суддів мають право передбачити інші випадки передачі судових справ (проваджень) раніше визначеному в судовій справі судді.
7.3.У разі тимчасової відсутності раніше визначеного в судовій справі головуючого судді у випадках, передбачених підпунктами 7.1.2 - 7.1.8, 7.1.10- 7.1.12 цих Засад, такі судові справи та матеріали передаються раніше визначеному у судові справі головуючому судді/слідчому судді після спливу часу тимчасової відсутності судді.
7.4.У разі тривалої відсутності раніше визначеного в судовій справі головуючого судді (відсторонення від посади, тривале відрядження, тривала відпустка (понад 2 місяці), довготривале перебування на лікарняному (понад 2 місяці) тощо), якщо відсутність головуючого судді призведе до неможливості розгляду цих справ та матеріалів у розумні строки, судові справи, які мають бути передані раніше визначеному головуючому судді з підстав, передбачених в п. 7.1.1 - 7.1.8, 7.1.10 - 7.1.12 цих Засад, на підставі вмотивованого розпорядження керівника апарату (особи, яка виконує його обов’язки) можуть бути передані на повторний автоматизований розподіл.
7.5.У випадках, передбачених підпунктами 7.1.9 та 7.1.13 цих Засаду разітимчасової відсутності раніше визначеного в судовій справі головуючого суддітакі судові справи та матеріали на 3 день відсутності раніше визначеного головуючого суддіпередаються керівнику апарату на повторний автоматизований розподіл на підставі службової записки начальника відділу діловодства та документального забезпечення (особи, що виконує обов’язки).
7.6.У У разі тимчасової відсутності раніше визначеного в судовій справі головуючого судді у випадках, передбачених підпунктами 7.1.6 цих Засад, якщо під час реєстрації кримінального провадження відносно особи, стосовно якої вже здійснюється судове провадження, у випадку, передбаченому частиною другою статті 334 Кримінального процесуального кодексу України, буде встановлено, що термін дії раніше обраного запобіжного заходу спливає під час тимчасової відсутності раніше визначеного головуючого судді, у таких кримінальних провадженнях здійснюється загальний автоматизований розподіл справ між усіма суддями.
7.7.Результатом розподілу судової справи шляхом передачі судової справи раніше визначеному у судовій справі судді є протокол передачі судової справи раніше визначеному складу суду (додаток 8 до Положення), що створюється в автоматизованій системі уповноваженою особою апарату суду.
Протокол передачі судової справи раніше визначеному судці роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи.
8.Повторний автоматизований розподіл судових справ між суддями
8.1.Повторний автоматизований розподіл судових справ між суддями застосовується у випадках визначених законом, а також з метою заміни одного, декількох суддів, всього складу суду, збільшення складу суду в порядку, визначеному розділом 4 цього Положення.
8.2.Винятково у разі, коли суддя (судді) у передбачених законом випадках не може (не можуть) продовжувати розгляд справи, невирішені судові справи передаються для повторного автоматизованого розподілу за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки), що додається до матеріалів справи.
Електронний примірник такого розпорядження (додаток 14 до Положення) вноситься до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після його підписання.
8.2.Встановити, що клопотання та скарги по одному кримінальному провадженню під час тимчасової відсутності слідчого судді (відпустка, хвороба, відрядження) понад 1 робочий день та у строки, які настають до початку відпустки, передбачені п. 4.4.Засад підлягають повторному автоматизованому розподілу між суддями відповідної спеціалізації. Як виключення у таких випадках повторний автоматизований розподіл здійснюється без розпорядження керівника апарату з посиланням на цей пункт Засад.
8.3.Судова справа підлягає повторному автоматизованому розподілу у разі, якщо суддя, в провадженні якого перебувала судова справа, на момент повернення її із суду апеляційної чи касаційної інстанцій не працює в суді або таку судову справу неможливо передати судді з підстав, зазначених у пункті 4.4.Засад.
8.4.З За вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки) здійснюється повторний автоматизований розподіл судових справ у разі виявлення очевидних помилок в налаштуваннях автоматизованої системи діловодства суду при автоматизованому розподілі справ, що призвели до порушення порядку визначення судді (колегії суддів) для розгляду справи.
Електронний примірник такого розпорядження (додаток 14) вноситься до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після його підписання.
8.5.Результатом повторного автоматизованого розподілу судової справи є протокол повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддямивідповідного суду (додаток 9 до Положення), що автоматично створюється автоматизованою системою.
Одночасно з протоколом автоматизованою системою автоматично формується звіт про повторний автоматизований розподіл судової справи між суддями відповідного суду. Звіт містить такі відомості: дата та час початку повторного автоматизованого розподілу; єдиний унікальний номер судової справи: номер провадження (за наявності); категорія судової справи (за наявності); коефіцієнт складності судової справи (за наявності); інформація про учасників судового процесу (кримінального провадження); інформація щодо визначення повноважень суддів: інформація про визначення головуючого судді (судді-доповідача) за випадковим числом; інформація про визначення складу колегії суддів; підстави проведення повторного автоматизованого розподілу; версія автоматизованої системи; час закінчення повторного автоматизованого розподілу; тривалість автоматизованого розподілу.
Доступ для коригування протоколу та звіту щодо повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями автоматично блокується автоматизованою системою.
Доступ суддів до перегляду всіх протоколів та звітів щодо повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями автоматизованої системи не може бути обмежений.
Протокол повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи.
Звіт про повторний автоматизований розподіл судової справи між судцями може бути роздрукований для використання в суді.
8.6.Результатом повторного автоматизованого визначення запасного судді є протокол повторного автоматизованого визначення запасного судді (додаток 10 до Положення), що автоматично створюється автоматизованою системою.
Результатом повторного автоматизованого визначення слідчого судді є протокол повторного автоматизованого визначення слідчого судді (додаток 11 до Положення), що автоматично створюється автоматизованою системою.
Одночасно з протоколом автоматизованою системою автоматично формується звіт про повторне автоматизоване визначення запасного, слідчого судці. Звіт містить такі відомості: дата та час початку повторного автоматизованого визначення запасного, слідчого судді; єдиний унікальний номер судової справи; номер провадження (за наявності); категорія судової справи (за наявності); коефіцієнт складності судової справи (за наявності); інформація про учасників судового процесу (кримінального провадження); інформація про визначення повноважень суддів; інформація про визначення запасного, слідчого судді за випадковим числом; підстави проведення, повторного автоматизованого визначення запасного, слідчого судді; версія автоматизованої системи; час закінчення повторного автоматизованого визначення запасного, слідчого судді; тривалість автоматизованого розподілу.
Доступ для коригування протоколу та звіту щодо повторного автоматизованого визначення запасного, слідчого судді автоматично блокується автоматизованою системою.
Доступ суддів до перегляду всіх протоколів та звітів щодо повторного автоматизованого визначення запасного, слідчого судді автоматизованої системи не може бути обмежений.
Протокол повторного автоматизованого визначення запасного, слідчого судці роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи.
Звіт може бути роздрукований для використання в суді.
9.1. Ці Засади набирають чинності з 01 квітня 2025 року - з часу введення в дію Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 11 листопада 2024 року № 39 та погодженого наказом Державної судової адміністрації України від 29 листопада 2024 року №529.
9.2. Рішення зборів суддів щодо регулювання відносин, пов’язаних із функціонуванням автоматизованої системи документообігу суду та редакції Засад використання автоматизованої системи документообігу суду, що діяли до набрання чинності цих засад, втрачають свою силу з моменту набрання чинності цими Засадами.
|
Додаток №1 до Засад використання автоматизованої системи документообігу Малинського районного суду Житомирської області |
Коефіцієнти складності категорій справ Малинського
районного суду Житомирської області
Адміністративні справи
Кримінальні справи
- порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію – 7;
- посягання на здоров’я людей під приводом проповідування релігійних віровчень чи виконання релігійних обрядів – 7;
- порушення недоторканності приватного життя – 7;
- порушення права на отримання освіти – 7;
- порушення права на безоплатну медичну допомогу – 7;
- перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача – 8;
- порушення порядку фінансування виборчої кампанії кандидата, політичної партії (блоку) – 7;
- порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками – 7;
- порушення авторського права і суміжних прав – 7.
Справи про адміністративні правопорушення
- Адміністративні корупційні правопорушення – 3.
- Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна – 2.
- Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції – 2.
Цивільні справи
Позовне провадження:
Окреме провадження:
- справи про надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності – 2;
- справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою – 3;
- справи про усиновлення – 4;
- справи по встановлення фактів, що мають юридичне значення – 3.
Розгляд суддею клопотань, скарг, заяв під час досудового розслідування
Інші справи -1.